A+ A A-

Autoserviss Rīgā

Autoserviss "AD Car Expert" nodrošina ātru auto apkopi un remontu kā arī riepu maiņu, kuru veic pieredzējuši auto servisa darbinieki.

Mūsu auto riepu serviss nodrošina:

 • Riepu maiņa,
 • Riepu montāža,
 • Riepu balansēšana.

Lai auto saķere ar ceļu būtu laba auto ir jānodrošina ar labām riepām. Mūsu autoserviss piedāvā ātri un kavalitatīvi veikt sava auto riepu maiņu.
Atcerēsimies, ka ziemas riepām protektora atlikums jābūt ne mazākam nekā 4 mm (iesakām likt ziemas riepas ar protektoru ne mazāk kā 5 mm), uz riepām jābūt uzrakstam M+S, M&S, M.S.
Ziemas riepas obligāti jālieto no 1. decembra līdz 1. martam, bet mūsu autoserviss iesaka lietot ziemas riepas, ja gaisa tempretūra ir zemāka nekā 5 grādi, jo vasaras riepas sāk zaudēt savas saķeres īpašības.
Savai drošībai jāzin, ka veca un cieta ziemas riepa nenodrošinās labu saķeri ar ceļu ziemā, lai gan likumdošanā riepu vecums nav norādīts, labas riepas tā ir Jūsu drošība.
Aizmugures piedziņas auto ziemā jābūt ļoti labām riepām uz aizmugures ass,jo ar sliktām riepām Jūs nevarēsiet noparkoties sniegotā stāvvietā, kā arī strujāk spiežot uz akselātora pedāļa notiks aizmugures izslīdēšana.

 Mūsu autoservisā veicam bremžu sistēmas remontu:

 • Bremžu disku maiņa,
 • bremžu kluču maiņu,
 • suportu remonts,
 • bremžu trubiņu maiņa.

  Kad bremzējot rodas nepatīkamas skaņas vai panelī iedegās brīdinājums par to, ka ir jāmaina bremžu kluči ir laiks doties uz mūsu autoservisu.
  Ja atlaižot bremzes turpina silt bremžu disks un ir degušu bremžu kluču smaka steidzami jābrauc pie mums, jo visdrīzākais bremžu suporti neatlaiž bremžu klučus no bremžu diska.
  Veiksim bremžu suportu remontu vai jaunu bremžu suporta uzstādīšanu.
  Ja bremzējot auto stūre tiek vilkta uz kādu pusi visdrīzākais ir nevienmērīga riteņu bremzēšana, laiks doties uz autoservisu pārbaudīt savu bremžu sistēmu.

Mūsu autoservisā veicam auto gultņu maiņa

Ja braucot parādās gaudojoša skaņa un braucot pagriežot stūri uz vienu un otru pusi mainās gaudojošā skaņas skaļums ir laiks mainīt auto riteņu gultņus.
Kāpēc auto riteņu gultņu maiņu nevajag atlikt?

Riteņu gultņu ātrai maiņai ir divi svarīgi iemesli:

1. rodas nepatīkama skaļa skaņa , kā arī var būt neliela vibrācija, kas rada lielu diskomfortu
2. braucot ar nokalpojušu gultni tas var noķīlēt, apgriezt pusasi un auto ritenis nokritīs.

Dažādiem auto gultņu maiņas izmaksas ir dažādas, bet, parasti, darba izmaksas ir ap 50 eur, gultņu cena atšķirās pēc auto markas un gultņa ražotāj firmas. Mūsu autoserviss veiks gan gultņu maiņu , gan nodrošinās atbilstošu detaļu piegādi.

Mūsu autoservisā veicam eļļas maiņu, eļļas filtru maiņu un citu filtru maiņu

Lai auto dzinējs labi un ilgi kalpotu ir jāveic eļļas un eļļas filtru maiņa. Parasti, auto tiek lietotas eļļas 5w30 un 5w40. Lielākā daļa šoferu veic eļļas maiņu uz 15 000 km, bet daļa arī ātrāk uz 10 000 km.
Kamēr auto ir ar mazu nobraukumu ieteicams lietot 5w30 eļļu (ja ražotājs nav norādījis citādāk), bet kad auto ir jau ar lieliem nobraukumiem,
tad lai motora darbība būtu klusāka var lietot arī 5w40.Auto motora eļļu labak iegādāties pēc kataloga, jo katrai eļļai ir sava specifika.
Mūsu serviss iesaka eļļu mainīt ne retāk kā 1 reizi uz 15 000 km.
Kā ari pie eļļas maiņas obligāti mainās eļļas filtrs un ļoti ieteicams nomainīt motora gaisa filtru un salona gaisa filtru. Ne tik bieži , bet arī jāveic degvielas filtra maiņa, mūsu autoserviss iesaka veikt degvielas filtra maiņu, ja tuvojas ziema un auto darbojas uz dīzeļdegvielas.

Atsperu maiņa, amortizātru maiņa, bukšu maiņa, sailensbloku maiņa

Ja braucot ar auto dzirdat, ka pa bedrītēm braucot parādās liekas skaņas ir laiks remontēt auto ritošo daļu.
Parasti auto ir jāmaina lodbalsti, stūres pirksti , "zaldatiki", bukses. Ja auto pēc nelīdzena ceļa turpina šūpoties ,laiks mainīt auto amortizātorus.
Ja auto kāda puse ir nosēdusies vai nāk lieka skaņa jāpārbauda ir auto atsperes. Lūzusi atspere ne tikai radīs papildus skaņas un sliktāku auto saķeri ar ceļu,
bet tā arī var iedurties auto riepā, rezultātā būs jāveic auto riepu maiņu.

Motora dzesēšanas sistēmas remonts

Ja auto ziemā ļoti lēni iesilst vērts pārbaudīt termostata darbību, iespējams jāveic termostata maiņu.
Ja vasarā auto ir pa augsta tempretūra, iespējams nedarbojas termostats vai motora ventilātors,
tad steidzami jāvēršas autoservisā, jo citādāk Jūs pārkarsēsiet auto dzinēju un būs vajadzīga dzinēja remonts vai maiņa.
Jāpievērš uzmanība arī antifrīza daudzumam un ja, tas zūd jāvēršas auto servisā meklēt tā zušanas iemeslus. Parasti, jāveic radiātora maiņu vai kādas trubiņas maiņu, bet var arī būt motora defekts.

Sajūga maiņa

Ja jūtama sajūga deguma smaka vai arī jūtams, ka auto ieliekot ātrumā buksējas un neiet uz priekšu, laiks mainīt sajūgu. Sajūga maiņu nevar atlikt, jo auto var pārstāt braukt jebkurā laikā. Parasti, sajūgs pie pareizas lietošanas kalpo ļoti ilgi 200 000 km un krietni vairāk.

Darba izmaksas par sajūga maiņas ir atkarīga no auto kā arī paša sajūga cenas var būt ļoti dažādas.

Auto apgaismojuma remonts

Nodrošinām auto apgaismojuma remontu:

 • spuldžu maiņu,
 • vadu lodēšanu,
 • lukturu pulēšanu.

  Ja auto nedeg apgaismojums , tas ne tikai ir sodāms pārkāpums , bet tas ir arī drošības jautājums uz ceļa, jo Jūs nevarēsiet laicīgi ieraudzīt šķēršļus uz ceļa, tāpēc neatliekat apgaismojuma remontu.
  Ja auto tuvās vai tālās gaismas ir pārāk blāvas iesakām nomainīt uz spožākām auto spuldzēm, ja arī , tas nepalīdz piedāvājam auto lukturu pulēšanu, bet ,
  ja ir bojāts auto lukturu spoguļvirsma piedāvājam veikt auto lukturu maiņu. Atbraucot uz mūsu autoservisu mēs veiksim diognostiku un problēma tiks likvidēta.

Kādām automašīnām mūsu autoserviss veic remontu:

vieglās automašīnas,

apvidus automašīnas,

komerctransports 

svars līdz 5,0 t

augstums līdz 2,20 m

 

garums līdz 6,5 m.

Diemžēl mūsu auto servisā nav pieteikami daudz vietas , lai veiktu remotu augstiem busiem tāpēc ir ierobežojumi.

Mūsu autoserviss veic auto diognostiku

Lai veikt auto tehnisko apskati vispirms ir ieteicams apmaklēt  autoservisu , lai veiktu auto diognostiku un ja vajag remontu dažreiz pat nelieli sīkumi var būt par iemeslu kāpēc Jūs nesat izgājuši auto tehnisko apskati.

Pirms veiciet auto iegādi ļoti ieteicams ir veikt auto diognostiku- vizuālu apskati auto servisā ,lai redzētu vai auto ir sists, labots, rūsējis u.t.t. tāpat arī motora vizālo apskati, jo var būt eļļas noplūdes, kuru novēršana var ļoti dārgi maksāt , tāpat arī ātrumkārbas eļļas noplūde, antifrīza noplūde u.t.t., svarīgi ir pieslēgt auto datoram , lai redzētu kļūdas elektronikā- jebkuras kļūdas novēršana elektronikā var maksāt ļoti dārgi.

 

 

SIA"AD Car Expert", LV40103909951, Kalnciema 123b, Rīga,LV-1046
Mob. +37122566232, E-mail : info@busunoma.com